Kontakt
+421 907 556 789 Eva Majdánová - ponuky, otázky ohľadom dovoleniek a jednotlivých destinácií
Facebook

Japonsko

Japonsko poznávacie zájazdyJaponsko poznávacie zájazdyJaponsko poznávacie zájazdy

 
0
0 100
 
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Tokio & Peking Špeciál
Kód: 148/W.

Čo všetko sa dá stihnúť za 8 dní v dvoch z najväčších a najstarších metropol planéty? Presvedčte sa na vlastnej koži o strmosti Čínskeho múru, výške Tokyo Sky Tree a o tom, že pravé domáce sushi je skutočne tá najlahodnejšia delikatesa na svete. Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
od €1 399
 
Japonsko - Krajina úsmevov
Kód: 69/K.

Tokio - Nikkó - Hakone - Matsumoto - Nagano - Yamanouchi - Takayama - Kjóto - Nara - Osaka. Tento kompaktný 10-dňový zájazd za tajomstvami krajiny vychádzajúceho slnka Vás nenechá chladnými ani v zime. Buďte jedni z mála, komu sa podarilo okúpať so snežnými opicami v prírodných horúcich prameňoch v Yamanouchi! Ubytovanie v 3*** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€2 814
 
Čína a Japonsko - Na kraji sveta
Kód: 264/L.

Šanghaj - Osaka - Kjóto - Nara - Fudži - Kamakura - Tokio - Peking. Najväčšie východné metropoly a nespočetné pamiatky Svetového dedičstva UNESCO počas 13-dňového zájazdu po východnej Číne a Japonsku. Dve z najstarších civilizácií sveta teraz odhalia všetky svoje tajomstvá aj Vám! Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Na dotaz
€2 815
 
To najlepšie z Japonska
Kód: 73/C.

Tokio - Kamakura - Hakone - Okayama - Hirošima - Miyadžima - Nara - Kjóto - Osaka. Nezabudnuteľný 11-dňový zájazd, doslova nabitý zážitkami z gastronomickej, architektonickej, kultúrnej i historickej oblasti – cestujte s nami z Tokia do Osaky Šinkansenom cez Kjóto, Naru a Hirošimu. Ubytovanie v 3*** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€3 214
 
Japonsko - Zlatá cesta (Komfort)
Kód: 108/L.

Tokio - Kamakura - Nikkó - Hirošima - Kjóto - Nara - Osaka. Fascinujúca zmes tradičnej kultúry a najmodernejšej techniky ostrovného Japonska s CK BUBO. Počas 12-tich neuveriteľných dní stihnete navštíviť Tokio, Hirošimu, posvätnú horu Fudži, Kjóto, Mijadžimu a Osaku, budete trénovať sumo a čajovú ceremóniu, a pri tom najlepšom sushi so sake Vás pobavia skutočné gejše a bojovníci kendó. Ubytovanie v 3*** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: CK BUBO
Dostupnosť: Voľné miesta
od €3 435
 
Japonsko - Krajina kontrastov
Kód: 77/U.

Osaka - Hirošima - Miyadžima - Kjóto - Nara - Tojinbo - Kanazawa - Takayama - Yamanouchi - Nagano - Matsumoto - Hakone - Kamakura - Tokio. Atypický 14-dňový zájazd po čarovnom Japonsku je tou pravou kombináciou kvalitnej gastronómie, historických pokladov a vzrušenia z nepoznaného, po ktorej ste odjakživa túžili. Vydajte sa s nami do Hirošimy, Kjóta, Tokia, k posvätnej hore Fudžisan a za kúpajúcimi sa makakmi v Yamanuochi! Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
od €3 614
 
Japonsko - Krajina gejší
Kód: 68/R.

Tokio - Nikkó - Kamakura - Hakone - Matsumoto - Nagano - Takayama - Mikimoto - Kjóto - Hirošima - Miyadžima. Počas intenzívneho 14-dňového zájazdu sa stretnete s výberom toho najlepšieho z Japonska od Hirošimy až po Tokio - stáročné pagody, prekrásne paláce a pokojné zenové záhrady v kombinácii s dynamickými metropolami, mrakodrapmi a high tech kultúrou. Kto by odolal? Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Vypredané
€3 714
 
To najlepšie z Japonska a Kórey
Kód: 142/E.

Tokio - Nikkó - Kawaguchiko - Matsumoto - Takayama - Nara - Kjóto - Okayama - Kurashiki - Hirošima - Hakata - Busan - Gyeongju - Soul. Ideálna dávka toho najlepšieho, čo v tejto časti sveta môžete za 14 dní zažiť. Termín zájazdu sa uskutoční v jednom z najkrajších období roka na jeseň, takže si spolu s domácimi môžete užiť prekrásne sfarbené divadelné predstavenie padania javorových listov. Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€3 714
 
To najlepšie z Japonska - Komfort
Kód: 74/I.

Tokio - Kamakura - Hakone - Okayama - Hirošima - Nara - Kjóto - Osaka. Úžasne komfortný 11-dňový výlet plný vrcholných cestovateľských zážitkov, ktoré uspokoja všetky Vaše zmysly na maximum – zistite s nami, ako chutí supermoderné Tokio, Osaka, historické Kjóto, Nara či Hirošima. Ubytovanie v 4**** a 5***** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€3 724
 
Japonsko - Od Fudži po Kjúšú
Kód: 149/D.

Osaka - Kjóto - Nara - Okayama - Beppu - Aso - Kumamoto - Nagasaki - Hirošima - Mijadžima - Kurashiki - Hakone - Kamakura - Tokio. Pagody, sopečné gejzíry, zenové záhrady a čajové ceremónie sa na našej neopakovateľnej 13-dňovej výprave miešajú s mrakodrapmi, hightech gadgetmi a pestrými svetelnými reklamami najväčších miest planéty. Ubytovanie v 3*** až 5***** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€3 929
 
Kórea - Japonsko
Kód: 109/D.

Soul - Songnisan - Gyeongju - Busan - Hakata - Hirošima - Okayama - Kjóto - Nara - Hakone - Kamakura - Tokio. To najlepšie z najlepšieho! Počas 16-dňovej dobrodružnej cesty Vás obe krajiny uchvátia tými najkontrastnejšími zážitkami. Na jednej strane je to Demilitarizovaná zóna a Hirošima, na druhej pláže Busanu, nádherné chrámy v Kjóte a architektonické majstrovské diela betónového Tokia. Ubytovanie v 3*** a 4**** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
od €4 414
 
Južná Kórea, Japonsko (Komfort)
Kód: 103/K.

Soul - Gyeongju - Busan - Tokio - Kamakura - Nikkó - Hiroshima - Kjóto - Nara - Osaka. Vychutnajte si to najlepšie z Južnej Kórey a Japonska s CK BUBO v komornej verzii fantastického zájazdu - počas 15-tich dní sa dozviete všetko o demilitarizovanej zóne, šógunoch, tajomstvách prípravy najlepšieho sushi a najvýznamnejších civilizáciách. Nespočetné množstvo pamiatok UNESCO už beztak nezabudnuteľný zážitok iba umocní. Ubytovanie v 4**** a 5***** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: CK BUBO
Dostupnosť: Voľné miesta
od €4 540
 
Japonsko - Zápasníci sumo a gejše
Kód: 78/Q.

Osaka - Nara - Kjóto - Koya-san - Kagošima - Kumamoto - Aso - Nagasaki - Hirošima - Okayama - Takayama - Matsumoto - Hakone - Kamakura - Tokio. Neopakovateľný 17-dňový zájazd, do poslednej minúty nabitý tými najatraktívnejšími zážitkami: Vyleziete s nami na aktívne vulkány ostrova Kjúšú, vystúpite na druhú najvyššiu stavbu sveta, prebádate rušné ulice Osaky, historické Kjóto, mrazivú Hirošimu a neskrotné Tokio. Ubytovanie v 4**** a 5***** hoteloch s raňajkami.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
od €5 129
 
Japonsko - Krajina pokušení
Kód: 286/C.

Osaka - Nara- Hirošima - Kjóto - Hakone - Kamakura - Nikkó - Tokio. Luxusný 11-dňový zájazd po čarovnom Japonsku je tou pravou kombináciou kvalitnej gastronómie, historických pokladov a vzrušenia z nepoznaného, po ktorej ste odjakživa túžili. Vydajte sa s nami do Hirošimy, cisárskeho Kjóta, Tokia, a k posvätnej hore Fudžisan. Ubytovanie v prvotriednych 4**** a 5***** hoteloch s polpenziou.

Tour operátor: Bavaria Fernreisen
Dostupnosť: Voľné miesta
€6 379
 

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom